LocalGov Directories (3.4.1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Author
gu: લેખક

en: List
gu: સૂચિ

en: On
gu: ચાલુ

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Search
gu: શોધ

en: Weight
gu: તરલતા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Label
gu: શિર્ષક

en: All
gu: બધા

en: Location
gu: સ્થાન

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો
