LocalGov Directories (3.4.1) - en to hi translation catalogue (28 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Delete
hi: मिटायें

en: Author
hi: लेखक

en: List
hi: सूची

en: On
hi: चालू

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Search
hi: खोज

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Weight
hi: मान

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Label
hi: लेबल

en: ID
hi: आईडी

en: All
hi: सभी

en: Off
hi: बंद

en: Location
hi: स्थान

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |

en: Phone
hi: फ़ोन

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Authored on
hi: कब लिखा गया

en: File attachments
hi: संचिका संलग्नी

en: Changed
hi: बदल गया

en: Apply
hi: लागू करें

en: Sort direction
hi: क्रमबद्ध दिशा

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: Sort settings
hi: क्रमबद्ध व्यवस्था
