LocalGov Directories (3.4.1) - en to id translation catalogue (27 entries)

en: Title
id: Judul

en: Body
id: Isi

en: Delete
id: Hapus

en: Author
id: Penulis

en: List
id: Daftar

en: On
id: Pada

en: Search
id: Pencarian

en: Weight
id: Bobot

en: Settings
id: Pengaturan

en: All
id: Semua

en: Off
id: Matikan

en: Location
id: Lokasi

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Phone
id: Telepon

en: Directory
id: Direktori

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Authored on
id: Ditulis pada

en: File attachments
id: Sisipan file

en: Changed
id: Berubah

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Sort direction
id: Arah sortir

en: Embed
id: Lekatkan

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Asc
id: Urutan turun

en: Sort settings
id: Pengaturan sortir
