LocalGov Directories (3.4.1) - en to ja translation catalogue (36 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Body
ja: 本文

en: Delete
ja: 削除

en: Author
ja: 投稿者

en: List
ja: リスト

en: On
ja: オン

en: Edit
ja: 編集

en: Search
ja: 検索

en: Reset
ja: リセット

en: Weight
ja: ウェイト

en: Settings
ja: 設定

en: Label
ja: ラベル

en: All
ja: すべて

en: Off
ja: オフ

en: Location
ja: 場所

en: Promoted to front page
ja: フロントページへ掲載

en: Phone
ja: 電話番号

en: Desc
ja: 降順

en: Directory
ja: ディレクトリー

en: Banner
ja: バナー

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Authored on
ja: 投稿日時

en: File attachments
ja: ファイルの添付

en: Changed
ja: 変更済

en: Apply
ja: 適用

en: Directories
ja: ディレクトリー

en: Offset
ja: オフセット

en: Others
ja: その他

en: Sort direction
ja: 並べ替えの向き

en: Embed
ja: エンベッド

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Paragraphs
ja: パラグラフ

en: Sort settings
ja: 並び順の設定
