LocalGov Directories (3.4.1) - en to ka translation catalogue (19 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Body
ka: ტანი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: On
ka: ჩართვა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Search
ka: ძიება

en: Weight
ka: წონა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: All
ka: ყველა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Directory
ka: დირექტორია

en: Authored on
ka: დაიწერა

en: File attachments
ka: მიმაგრებული ფაილები

en: - All -
ka: - ყველა -
