LocalGov Directories (3.4.1) - en to lt translation catalogue (28 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Body
lt: Turinys

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: On
lt: Įjungta

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Weight
lt: Svoris

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Label
lt: Etiketė

en: All
lt: Visi

en: Off
lt: Išjungta

en: Location
lt: Vieta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį

en: Phone
lt: Telefonas

en: Directory
lt: Katalogas

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: File attachments
lt: Failų prisegimai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Directories
lt: Aplankai

en: Sort direction
lt: Rikiavimo kryptis

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Sort settings
lt: Rikiavimo nustatymai
