LocalGov Directories (3.4.1) - en to ro translation catalogue (33 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Body
ro: Conținut

en: Delete
ro: Șterge

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: On
ro: Pornit

en: Edit
ro: Editați

en: Search
ro: Căutare

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: All
ro: Toate

en: Off
ro: Oprit

en: Location
ro: Locația

en: Promoted to front page
ro: Promovat pe prima pagină

en: Phone
ro: Telefon

en: Desc
ro: Descendent

en: Directory
ro: Director

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Authored on
ro: Scris pe

en: File attachments
ro: Fişiere ataşate

en: Changed
ro: Schimbat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Contact name
ro: Nume de contact

en: Sort direction
ro: Direcție de sortare

en: Embed
ro: Încorporat

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Sort settings
ro: Setări de sortare
