LocalGov Directories (3.4.1) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Body
sq: Trupi

en: Delete
sq: Fshij

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Search
sq: Kërko

en: Reset
sq: Rifillo

en: Weight
sq: Pesha

en: Settings
sq: Rregullimet

en: All
sq: Të gjitha

en: Location
sq: Vendodhja

en: Promoted to front page
sq: Vendosur tek faqja qendrore

en: Authored on
sq: Krijuar më

en: File attachments
sq: File të bashkangjitur
