LocalGov Directories (3.4.1) - en to ur translation catalogue (19 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Author
ur: مصنف

en: List
ur: فہرست

en: On
ur: آن

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Weight
ur: وزن

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Authored on
ur: تصنیف بر

en: Sort direction
ur: مرتب سازی کی سمت

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: Sort settings
ur: مرتب سازی کی ترتیبات
