LocalGov Directories (3.4.1) - en to vi translation catalogue (35 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Body
vi: Nội dung

en: Delete
vi: Xóa

en: Author
vi: Tác giả

en: List
vi: Danh sách

en: On
vi: Bật

en: Edit
vi: Sửa

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Label
vi: Nhãn

en: ID
vi: Mã

en: All
vi: Tất cả

en: Off
vi: Tắt

en: Location
vi: Vị trí

en: Promoted to front page
vi: Đưa lên trang chủ

en: Phone
vi: Điện thoại

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Directory
vi: Thư mục

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: Authored on
vi: Viết lúc

en: File attachments
vi: Tập tin đính kèm

en: Changed
vi: Đã thay đổi

en: Apply
vi: Áp dụng

en: Directories
vi: Các thư mục

en: Offset
vi: Độ dịch

en: Others
vi: Khác

en: Paragraph
vi: Đoạn

en: Embed
vi: Nhúng

en: Primary
vi: Chính

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
