LocalGov Directories (3.4.2) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Delete
da: Slet

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: On
da: Tilsluttet

en: Edit
da: Redigér

en: Search
da: Søg

en: Reset
da: Gendan

en: Weight
da: Vægt

en: Settings
da: Indstillinger

en: Label
da: Etiket

en: All
da: Alle

en: Off
da: Afbrudt

en: Location
da: Lokation

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside

en: Phone
da: Telefon

en: Desc
da: Faldende

en: Directory
da: Mappe

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Authored on
da: Skrevet den

en: File attachments
da: Vedhæftede filer

en: Changed
da: Ændret

en: Facets
da: Facetter

en: Apply
da: Udfør

en: Directories
da: Mapper

en: Offset
da: Forskydning

en: Others
da: Andre

en: Paragraph
da: Afsnit

en: Sort direction
da: Sorteringsretning

en: Primary
da: Primær

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende

en: Sort settings
da: Sortering
