LocalGov Directories (3.4.2) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Phone
ga: Fón

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
