LocalGov Directories (3.4.2) - en to jv translation catalogue (18 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Body
jv: Isi

en: Delete
jv: Busak

en: Author
jv: Penulis

en: List
jv: Daftar

en: Edit
jv: Sunting

en: Search
jv: Goléki

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weight
jv: Urutan

en: Settings
jv: Sétingan

en: Label
jv: Judul

en: All
jv: Kabèh

en: Location
jv: Lokasi

en: Promoted to front page
jv: Promosiknā nang kācā ngarep

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Authored on
jv: Ditulis nang

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
