LocalGov Directories (3.4.2) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Body
lv: Saturs

en: Delete
lv: Dzēst

en: Author
lv: Autors

en: List
lv: Saraksts

en: On
lv: Aktīvs

en: Edit
lv: Labot

en: Search
lv: Meklēt

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Weight
lv: Svars

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Label
lv: Etiķete

en: All
lv: Visi

en: Off
lv: Izslēgts

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: Phone
lv: Telefona numurs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Directory
lv: Direktorija

en: Banner
lv: Baneris

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Authored on
lv: Sagatavots

en: File attachments
lv: Failu pielikumi

en: Changed
lv: Labots

en: Facets
lv: Faseti

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Sort direction
lv: Kārtošanas virziens

en: Embed
lv: Iekļaut

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
