LocalGov Directories (3.4.2) - en to ne translation catalogue (18 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: On
ne: माथि

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Weight
ne: वजन

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Label
ne: लेबल

en: ID
ne: परिचय

en: All
ne: सबै

en: Location
ne: स्थान

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Sort direction
ne: दिशा अनुसार क्रमबद्ध
