LocalGov Directories (3.4.3) - en to bs translation catalogue (18 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Delete
bs: Briši

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Search
bs: Pretraga

en: Weight
bs: Težina

en: Settings
bs: Postavke

en: Label
bs: Oznaka

en: All
bs: Sve

en: Location
bs: Lokacija

en: Promoted to front page
bs: Promoviran na početnu stranicu

en: Directory
bs: Direktorij

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Authored on
bs: Napisano

en: File attachments
bs: File attachment

en: Apply
bs: Primjeni
