LocalGov Directories (3.4.3) - en to cs translation catalogue (33 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Delete
cs: Smazat

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: On
cs: Zapnuto

en: Edit
cs: Upravit

en: Search
cs: Hledat

en: Weight
cs: Váha

en: Settings
cs: Nastavení

en: Label
cs: Popisek

en: All
cs: Vše

en: Off
cs: Vypnuto

en: Location
cs: Místo

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: Phone
cs: Telefon

en: Desc
cs: Sestupně

en: Directory
cs: Adresář

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Authored on
cs: Vytvořeno dne

en: File attachments
cs: Přiložené soubory

en: Website
cs: Webová stránka

en: Changed
cs: Změněno

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Sort direction
cs: Směr řazení

en: Embed
cs: Vložit

en: Primary
cs: Primární

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Master
cs: Nadřízené

en: Sort settings
cs: Nastavení řazení
