LocalGov Directories (3.4.3) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Body
eu: Gorputza

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Edit
eu: Editatu

en: Search
eu: Bilatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Label
eu: Etiketa

en: ID
eu: IDa

en: All
eu: Guztiak

en: Location
eu: Kokalekua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Desc
eu: Beheraka

en: Directory
eu: Fitxategia

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: File attachments
eu: Eranskinak

en: Changed
eu: Aldatuta

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka

en: Sort settings
eu: Sailkapen ezarpenak
