LocalGov Directories (3.4.3) - en to hu translation catalogue (41 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Delete
hu: Törlés

en: Author
hu: Szerző

en: List
hu: Lista

en: On
hu: Be

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Search
hu: Keresés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weight
hu: Súly

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: ID
hu: Azonosító

en: All
hu: Mind

en: Off
hu: Ki

en: Location
hu: Helyszín

en: Promoted to front page
hu: Címlapra helyezve

en: Phone
hu: Telefon

en: Desc
hu: Csökk

en: Directory
hu: Könyvtár

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: File attachments
hu: Csatolmányok

en: Website
hu: Webhely

en: Changed
hu: Módosítva

en: Facets
hu: Finomítók

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Directories
hu: Könyvtárak

en: Offset
hu: Eltolás

en: Others
hu: Továbbiak

en: Paragraph
hu: Bekezdés

en: Contact name
hu: Kapcsolattartó neve

en: Sort direction
hu: Rendezés iránya

en: Embed
hu: Beágyazás

en: Primary
hu: Elsődleges

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Organisation
hu: Szervezet

en: Asc
hu: Növ

en: Master
hu: Mester

en: Sort settings
hu: Rendezés beállításai
