LocalGov Directories (3.4.3) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Author
hy: Հեղինակ

en: List
hy: Ցանկ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Label
hy: Պիտակ

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Sort direction
hy: Դասակարգման ուղղությունը

en: Sort settings
hy: Դասակարգման կարգավորումներ
