LocalGov Directories (3.4.3) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Delete
ms: Padam

en: Author
ms: Pengarang

en: List
ms: Senarai

en: Edit
ms: Sunting

en: Search
ms: Carian

en: Reset
ms: Set semula

en: Weight
ms: Pemberat

en: Settings
ms: Pengesetan

en: All
ms: Semua

en: Off
ms: Tutup

en: Location
ms: Lokasi

en: Promoted to front page
ms: Dipromosikan ke laman depan

en: Desc
ms: Menurun

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Authored on
ms: Dikarang pada

en: File attachments
ms: Lampiran-lampiran fail

en: Apply
ms: Pohon

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
