LocalGov Directories (3.4.3) - en to nl translation catalogue (38 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Author
nl: Auteur

en: List
nl: Lijst

en: On
nl: Aan

en: Edit
nl: Bewerken

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: All
nl: Alle

en: Off
nl: Uit

en: Location
nl: Locatie

en: Promoted to front page
nl: Aangeraden op de voorpagina

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Desc
nl: Aflopend

en: Directory
nl: Map

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Authored on
nl: Aangemaakt op

en: File attachments
nl: Bestandsbijlagen

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: Facets
nl: Facetten

en: Apply
nl: Toepassen

en: Directories
nl: Mappen

en: Others
nl: Anderen

en: Paragraph
nl: Paragraaf

en: Contact name
nl: Naam contact

en: Sort direction
nl: Sorteerrichting

en: Embed
nl: Inbedden

en: Primary
nl: Primair

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Organisation
nl: Organisatie

en: Asc
nl: Oplopend

en: Contact phone
nl: Telefoonnummer contactpersoon

en: Paragraphs
nl: Paragrafen

en: Sort settings
nl: Sorteerinstellingen
