LocalGov Directories (3.4.3) - en to sk translation catalogue (35 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: On
sk: Zapnúť

en: Edit
sk: Upraviť

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Weight
sk: Váha

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Label
sk: Označenie

en: All
sk: Všetky

en: Off
sk: Vypnúť

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Promoted to front page
sk: Zobrazené na titulnej strane

en: Phone
sk: Telefón

en: Desc
sk: Zostupne

en: Directory
sk: Adresár

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Authored on
sk: Napísané dňa

en: File attachments
sk: Priložené súbory

en: Website
sk: Webová lokalita

en: Changed
sk: Zmenené

en: Apply
sk: Použiť

en: Directories
sk: Priečinky

en: Offset
sk: Ofset

en: Others
sk: Iné

en: Paragraph
sk: Paragraf

en: Sort direction
sk: Smer zoradenia

en: Embed
sk: Vložiť

en: Primary
sk: Primárny

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Sort settings
sk: Nastavenia zoradenia
