LocalGov Directories (3.4.4) - en to os translation catalogue (8 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Author
os: Автор

en: List
os: Номхыгъд

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Weight
os: Уæз

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
