LocalGov Directories (3.4.5) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Delete
eo: Forigu

en: Author
eo: Aŭtoro

en: List
eo: Listo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Edit
eo: Redaktu

en: Weight
eo: Pezo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Location
eo: Loko

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Banner
eo: Rubando

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Authored on
eo: Verkita je

en: File attachments
eo: Dosieraj alkroĉaĵoj

en: Sort direction
eo: Direkto de ordigo

en: Sort settings
eo: Agordoj de ordigado
