LocalGov Directories (3.4.5) - en to mg translation catalogue (5 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Body
mg: Votoatiny

en: Delete
mg: Fafaina

en: Author
mg: Mpamorona

en: List
mg: Lisitra
