LocalGov Directories (3.4.5) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: List
or: ତାଲିକା

en: Weight
or: ଓଜନ

en: Promoted to front page
or: ମୂଳ ପୃଷ୍ଠା କୁ ଉତ୍ତରୋନ୍ନତି

en: Authored on
or: ଲିଖିତ ଦିନାଂକ
