LocalGov Directories (3.4.5) - en to pl translation catalogue (30 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Body
pl: Treść

en: Delete
pl: Usuń

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: On
pl: Włączony

en: Edit
pl: Edytuj

en: Weight
pl: Waga

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Off
pl: Wyłączony

en: Location
pl: Położenie

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: Phone
pl: Telefon

en: Directory
pl: Katalog

en: Banner
pl: Baner

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Authored on
pl: Data dodania

en: File attachments
pl: Załączniki

en: Website
pl: Strona WWW

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Facets
pl: Fasety

en: Directories
pl: Katalogi

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Contact name
pl: Nazwa kontaktu

en: Sort direction
pl: Kierunek sortowania

en: Primary
pl: Główny

en: Organisation
pl: Organizacja

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Sort settings
pl: Ustawienia sortowania
