LocalGov Directories (3.4.6) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Author
ca: Autor

en: List
ca: Llistat

en: On
ca: Actiu

en: Edit
ca: Edita

en: Weight
ca: Pes

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada

en: Directory
ca: Directori

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Changed
ca: Canviat

en: Directories
ca: Directoris

en: Others
ca: Altres

en: Sort direction
ca: Direcció de l'ordenació

en: Primary
ca: Primari

en: Sort settings
ca: Paràmetres d'ordenació
