LocalGov Elections (2.0.0-beta1) - en to lv translation catalogue (40 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Description
lv: Apraksts

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Action
lv: Darbība

en: On
lv: Aktīvs

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: view
lv: skatīt

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Summary
lv: Kopsavilkums

en: Time
lv: Laiks

en: Add
lv: Pievienot

en: All
lv: Visi

en: Area
lv: Apgabals

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Off
lv: Izslēgts

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Promoted to front page
lv: Izvirzīts uz sākumlapu

en: File size
lv: Faila izmērs

en: Desc
lv: Dilst.

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Votes
lv: Balsis

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Result
lv: Rezultāts

en: Results
lv: Rezultāti

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Analysis
lv: Analīze

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Abbreviation
lv: Saīsinājums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -
