LocalGov Elections (2.1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (41 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Action
cs: Akce

en: On
cs: Zapnuto

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: view
cs: zobrazit

en: File
cs: Soubor

en: Date
cs: Datum

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Summary
cs: Souhrn

en: Time
cs: Čas

en: Add
cs: Přidat

en: Notes
cs: Poznámky

en: All
cs: Vše

en: Area
cs: Oblast

en: Block
cs: Blok

en: Page
cs: Stránka

en: Off
cs: Vypnuto

en: Custom
cs: Vlastní

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce

en: File size
cs: Velikost souboru

en: Desc
cs: Sestupně

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Votes
cs: Hlasy

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Results
cs: Výsledky

en: Analysis
cs: Analýza

en: Apply
cs: Použít

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Abbreviation
cs: Zkratka

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: « First
cs: « První

en: Last »
cs: Poslední »

en: Asc
cs: Vzestupně
