LocalGov Elections (2.1.0-beta1) - en to es translation catalogue (48 entries)

en: Status
es: Estado

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Action
es: Acción

en: On
es: Activado

en: Yes
es: Sí

en: view
es: vista

en: File
es: Archivo

en: Date
es: Fecha

en: Reset
es: Restablecer

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Summary
es: Resumen

en: Time
es: Hora

en: Add
es: Agregar

en: Notes
es: Notas

en: All
es: Todo(s)

en: Area
es: Área

en: Block
es: Bloque

en: Page
es: Página

en: Off
es: Desactivado

en: Custom
es: Personalizado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal

en: File size
es: Tamaño de archivo

en: Provider
es: Proveedor

en: Votes
es: Votos

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Result
es: Resultado

en: Results
es: Resultados

en: Plugin
es: Extensión

en: County
es: Condado

en: Analysis
es: Análisis

en: Apply
es: Aplicar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Paragraph
es: Párrafo

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: Chart
es: Gráfico

en: Abbreviation
es: Abreviatura

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: Organisation
es: Organización

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: Fetch
es: Obtener

en: KML File
es: Archivo KML

en: Node operations bulk form
es: Formulario de operaciones masivas de nodo
