LocalGov Elections (2.1.0-beta1) - en to et translation catalogue (43 entries)

en: Status
et: Olek

en: Description
et: Kirjeldus

en: Disabled
et: Keelatud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Action
et: Tegevus

en: On
et: Sees

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: view
et: näita

en: File
et: Manus

en: Date
et: Kuupäev

en: Reset
et: Tühista

en: Label
et: Nimetus

en: Default
et: Vaikimisi

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Time
et: Aeg

en: Add
et: Lisa

en: All
et: Kõik

en: Area
et: Pindala

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Off
et: Väljas

en: Custom
et: Kohandatud

en: Promoted to front page
et: Ülendatud esilehele

en: File size
et: Faili suurus

en: Desc
et: Kahanev

en: Provider
et: Teenusepakkuja

en: Votes
et: Hääled

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Result
et: Tulemus

en: Results
et: Tulemused

en: County
et: Maakond

en: Analysis
et: Analüüs

en: Apply
et: Rakenda

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Abbreviation
et: Lühend

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: « First
et: « Esimene

en: Last »
et: Viimane »

en: Asc
et: Kasvav
