LocalGov Elections (2.1.0-beta1) - en to is translation catalogue (34 entries)

en: Status
is: Staða

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Action
is: Aðgerð

en: On
is: Virkjað

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: view
is: skoða

en: File
is: Skrá

en: Date
is: Dagsetning

en: Reset
is: Endursetja

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Summary
is: Samantekt

en: Time
is: Tími

en: Add
is: Bæta við

en: ID
is: Kenni

en: All
is: Allt

en: Area
is: Svæði

en: Block
is: Blokk

en: Page
is: Síða

en: Off
is: Af

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: File size
is: Skráarstærð

en: Votes
is: Atkvæði

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Results
is: Niðurstöður

en: County
is: Sýsla

en: Apply
is: Virkja

en: - Select -
is: - Velja -

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
