LocalGov Elections (2.1.0-beta1) - en to my translation catalogue (21 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Action
my: လုပ်ဆောင်ရန် (လုပ်ဆောင်ချက်)

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: view
my: မြင်ကွင်း

en: File
my: ဖိုင်

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Time
my: အချိန်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Results
my: ရလဒ်

en: Analysis
my: စိစစ်ချက်

en: ,
my: .

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Abbreviation
my: အတိုကောက်

en: - All -
my: - အားလုံး -
