LocalGov Elections (2.1.0-beta1) - en to pl translation catalogue (50 entries)

en: Description
pl: Opis

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Action
pl: Akcja

en: On
pl: Włączony

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: view
pl: przeglądaj

en: File
pl: Plik

en: Date
pl: Data

en: Reset
pl: Resetuj

en: Label
pl: Etykieta

en: Default
pl: Domyślny

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Time
pl: Czas

en: Add
pl: Dodaj

en: Notes
pl: Notatki

en: All
pl: Wszystko

en: Area
pl: Obszar

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Off
pl: Wyłączony

en: Custom
pl: Własne

en: Promoted to front page
pl: Promowany na stronie głównej

en: File size
pl: Wielkość pliku

en: Desc
pl: Malejąco

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Votes
pl: Głosy

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Result
pl: Wynik

en: Results
pl: Wyniki

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: County
pl: Powiat

en: Analysis
pl: Analiza

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Paragraph
pl: Akapit

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: Chart
pl: Wykres

en: Abbreviation
pl: Skrót

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Organisation
pl: Organizacja

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Hold
pl: Wstrzymaj

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Paragraphs
pl: Akapity

en: Node operations bulk form
pl: Formularz operacji masowych dla węzłów
