LocalGov Elections (2.1.0-beta1) - en to ug translation catalogue (25 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Action
ug: مەشغۇلات

en: view
ug: كۆرۇش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Summary
ug: قىسقىچە مەزمۇنى

en: Add
ug: قوشۇش

en: All
ug: ھەممە

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Custom
ug: ئۆزى بەلگىلەش

en: Promoted to front page
ug: باش بەتتە كۆرسىتىش

en: File size
ug: ھۆججەت سىغىمى

en: ,
ug: ،

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Results
ug: نەتىجە

en: Plugin
ug: قىستۇرمىلار

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: Paragraph
ug: پاراگراف

en: Abbreviation
ug: قىسقارتىلمىسى

en: - All -
ug: ھەممىسى
