LocalGov Elections (2.1.0-beta2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: On
ht: Ouvè

en: Off
ht: Fèmen

en: Promoted to front page
ht: Fè pwomosyon sou paj akèy la
