LocalGov Elections (2.0.0-beta1) - en to ast translation catalogue (22 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Description
ast: Descripción

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: view
ast: vista

en: File
ast: Ficheru

en: Date
ast: Data

en: Reset
ast: Reafitar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Default
ast: Predefiníu

en: Summary
ast: Resume

en: Time
ast: Hora

en: Add
ast: Amestar

en: All
ast: Too

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: Custom
ast: Personalizáu

en: File size
ast: Tamañu del ficheru

en: Votes
ast: Votos

en: Results
ast: Resultaos
