LocalGov Elections (2.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (27 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Action
km: អំពើ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: view
km: មើល​

en: File
km: ឯកសារ

en: Date
km: កាលបរិច្ឆេទ

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Summary
km: សេចក្ដី​សង្ខេប

en: Time
km: ពេលវេលា

en: Add
km: បន្ថែម

en: All
km: ទាំងអស់

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Promoted to front page
km: ផ្សាយ​ទៅ​ទំព័រ​មុខ

en: File size
km: ទំហំ​ឯកសារ

en: Votes
km: ការ​បោះឆ្នោត​

en: Results
km: លទ្ធផល

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Abbreviation
km: អក្សរ​សង្ខេប
