LocalGov Elections (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Description
ku: دەربارە

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Action
ku: کردار

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: view
ku: پیشاندان

en: File
ku: پەڕگە

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Summary
ku: کورتە

en: Time
ku: کات

en: Add
ku: زیاد بکە

en: All
ku: هەموو

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Promoted to front page
ku: لە پەڕەی سەرەتادا بڵاوکراوەتەوە

en: File size
ku: قەبارەی پەڕگە

en: Votes
ku: ده‌نگ

en: Results
ku: ئه‌نجامەکان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -

en: Abbreviation
ku: کورتکراوە
