LocalGov Elections (2.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (24 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Action
ps: چار

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Default
ps: تلواله

en: Summary
ps: لنډیز

en: Time
ps: وخت

en: Add
ps: زیاتول

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Area
ps: ځای

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Results
ps: پایلې

en: Plugin
ps: لګون

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - Select -
ps: - غوره -

en: - All -
ps: - ټول -
