LocalGov Elections (2.0.0-beta1) - en to sl translation catalogue (26 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Description
sl: Opis

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Action
sl: Akcija

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: view
sl: pogled

en: File
sl: Datoteka

en: Date
sl: Datum

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Summary
sl: Povzetek

en: Time
sl: Čas

en: Add
sl: Dodaj

en: All
sl: Vsi

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: File size
sl: Velikost datoteke

en: Votes
sl: 1 glas

en: Results
sl: Rezultati

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Abbreviation
sl: Okrajšava
