LocalGov Elections (2.0.0-beta1) - en to sv translation catalogue (46 entries)

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: On
sv: På

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: view
sv: visa

en: File
sv: Fil

en: Date
sv: Datum

en: Reset
sv: Återställ

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Summary
sv: Sammanfattning

en: Time
sv: Tid

en: Add
sv: Lägg till

en: Notes
sv: Anteckningar

en: All
sv: Alla

en: Area
sv: Område

en: Page
sv: Sida

en: Off
sv: Av

en: Custom
sv: Anpassad

en: Promoted to front page
sv: Visas på startsidan

en: File size
sv: Filstorlek

en: Desc
sv: Fallande

en: Provider
sv: Leverantör

en: Votes
sv: Röster

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Result
sv: Resultat

en: Results
sv: Resultat

en: Plugin
sv: Insticksprogram

en: County
sv: Län

en: Analysis
sv: Analys

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Paragraph
sv: Paragraf

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Abbreviation
sv: Förkortning

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Party
sv: Parti

en: Asc
sv: Stigande

en: Paragraphs
sv: Paragrafer
