LocalGov Elections (3.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (14 entries)

en: Next
fil: Susunod

en: Status
fil: Kalagayan

en: Content
fil: Nilalaman

en: Value
fil: Halaga

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: Import
fil: Angkatin

en: Export
fil: Luwasin

en: Back
fil: Bumalik

en: Add
fil: Idagdag

en: Promoted to front page
fil: Itinaas sa unang pahina

en: - Select -
fil: - Pumili -
