LocalGov Elections (3.0.0-alpha1) - en to is translation catalogue (16 entries)

en: Status
is: Støða

en: Content
is: Innihald

en: Value
is: Virði

en: Cancel
is: Avlýs

en: Description
is: Lýsing

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Help text
is: Hjálpitekstur

en: Import
is: Flyt inn

en: Export
is: Flyt út

en: Add
is: Stovna

en: Custom
is: Sergjørt

en: Promoted to front page
is: Víst á forsíðuni

en: Votes
is: Atkvøður

en: Results
is: Úrslit

en: Machine name
is: Maskinnavn
