LocalGov Elections (3.0.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (22 entries)

en: Next
mr: पुढील

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Content
mr: साहित्य

en: Value
mr: किंमत

en: Cancel
mr: रद्द

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: On
mr: वर

en: File
mr: फाईल

en: Help text
mr: माहिती अक्षर

en: Import
mr: आयात

en: Export
mr: निर्यात

en: Back
mr: मागे

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Summary
mr: संक्षेप

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: ID
mr: आय डी

en: Off
mr: बंद

en: Provider
mr: प्रदाता

en: Votes
mr: मते

en: Results
mr: निकाल
