LocalGov Elections (3.0.0-alpha1) - en to my translation catalogue (18 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Description
my: ဖော်ပြချက်

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: File
my: ဖိုင်

en: Help text
my: အကူအညီ စာသား

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Export
my: ပြန်ထုတ်ရန်

en: Back
my: နောက်သို့

en: Label
my: အညွန်း

en: Summary
my: အကျဉ်းချုပ်

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: Results
my: ရလဒ်

en: Analysis
my: စိစစ်ချက်

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
