LocalGov Elections (3.0.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Cancel
ta: (இ)ரத்து செய்க

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Export
ta: ஏற்றுமதி

en: Custom
ta: தனிப்பயன்

en: Promoted to front page
ta: முகப்பு பக்கத்திற்கு ஏற்றப்பட்டது
