LocalGov Elections (3.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (47 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Content
az: Məzmun

en: Value
az: Qiymət

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: On
az: Aktiv

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: view
az: görünüş

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Help text
az: Kömək mətni

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Back
az: Geri

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Time
az: Vaxt

en: Add
az: Əlavə et

en: ID
az: İD

en: All
az: Hammısı

en: Area
az: Sahə

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Off
az: Söndürülüb

en: Custom
az: Seçilmiş

en: Promoted to front page
az: Əsas səhifəyə yüksəldi

en: File size
az: Fayl ölçüsü

en: Desc
az: azaldın

en: Provider
az: Provayder

en: Sort by
az: Sırala

en: Result
az: Nəticə

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Abbreviation
az: İxtisar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Import configuration
az: İdxal konfiqurasiyası
